665. Sk. No:30/4 Hilal Mah. Çankaya 06550 Ankara satis@ankarahosting.com.tr

İstanbul Mantolama Yalıtım

Şile Boya & Badana

İstanbul Mantolama Yalıtım

Boyacı Ustası | Badana Boya Ustası

İstanbul=un tüm ilçelerinde başta konutlar ve ofisler olmak üzere, hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda boya ve badana hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz boyanın yanı sıra duvar kağıdı çalışmalarıda gerçekleştirmekteyiz. 

Her biri uzman ve deneyimli personelimiz ile maksimum hız ve maksimum kalitede işler çıkarmaktayız. 1 günde boyanacak yeri dilediğiniz renkte profesyonelce boyayıp size teslim ediyoruz. Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman boya ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. 

Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik ve profesyonellik ile tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız. Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere sadık kalarak boya ve badana çalışmaları yürütmekteyiz. 

icon

Boya Badana-tadilat-dekor-dekorasyon-alçı alçıpan-duvar kağıdı-mantolama işlerinizde uzman ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz