665. Sk. No:30/4 Hilal Mah. Çankaya 06550 Ankara satis@ankarahosting.com.tr

İstanbul Mantolama Yalıtım

Beyoğlu Siding

Dış Cephe Kaplama Beyoğlu

Vinil Siding Nedir?
Co-Extrüzyon teknolojisi ile üretilen, çift katmanlı yapısı sayesinde yüksek mukavemet sağlar ve hava koşullarına karşı yapıları koruyarak güzelleştirir. Vinil siding ahşap cephe kaplama sistemlerinin en iyi alternatifidir ve gerek üretimi, gerekse montaj ve kullanımı esnasında doğaya zarar vermemesi ile çevreci özelliğini göstermektedir.

Gittikçe artan yalıtım bilinci ile taş yünü yalıtım plakaları ile sistem haline getirilerek, ısı yalıtımının yanı sıra ses ve yangın yalıtımı avantajı ile yapıların dış cephelerinde estetik yalıtım sunmaktadır.

Evinizi Zırh Gibi Korur
American Siding Armor Color teknolojisi, termal difüzyon ajanları ile Güneşten gelen ışınların neden olabileceği deformasyonlara karşı siding panellerini korur.

%55'e Varan Tasarruf
 Siding Mantolama Sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.

Garanti Altındasınız

Siding sistemi 50 yıl kapsamlı garanti ile yapı ömrü boyunca konfor sunar. Üretici firma teknik ekibi tarafından periyodik olarak uygulama kontrolü sağlanır.

Alev Almayan İnorganik Yapı
Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.

Alternatiflerine Göre Çok Daha Hafif
Bina cephesine m²’ye alternatif (geleneksel) cephe uygulamalarına göre çok daha az bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.

90 km/h Hıza Kadar Dayanıklı
Siding sistem elemanları sayesinde bina köşelerinde ekstra mukavemet sağlar ve 90 km/h 'e kadar olan rüzgara karşı direnir.

Pratik ve Hızlı Montaj

Siding panelleri üzerinde bulunan özel kilitleme sistemi sayesinde hızlı ve sağlam montaj imkanı sunar.

Uzun Ömürlü Estetik Yalıtım
Siding Mantolama Sistemi ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.

Boya-Bakım Masrafı Yok
Siding Mantolama Sistemi’nin uygulandığı yapılarda yapı ömrü boyunca hiçbir boya bakım masrafı gerektirmez.

Koyu Mat Renklerle Buluşma
Siding Shield Color teknolojisi, koyu mat renkli (Platin ve Private renk grubu) ürünlerde akrilik malzeme kullanarak Güneş’in UV ışınlarına karşı siding panellerinin renklrini korur.

Kalınlık
Siding panelleri 1,10 mm kalınlıkta üretilerek yüksek mukavemet, rijitlik ve darbe direnci sunar.

Kolay Temizlenir
Siding Mantolama Sistemi panelleri yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.

Korozyon ve Neme Karşı Koruma
Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve sistem alt yapısında kullanılan taş yünü levhaları ile hem ısı, hem de yangın yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici sayesinde dış cepheden bina yüzeyine herhangi bir nem geçişine engel olarak, hava alan yapıyı korur ve sistem içerisinde durağan ve kuru hava ortamı sağlar. Siding Mantolama Sistemi bu sayede dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını engeller, korozyona karşı korur. İç duvarlarda küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.

icon

Siding ,farklı iklim şartlarında güvenilir koruma sağlayan dış cephe kaplaması

YARDIM MI LAZIM ?